Kram Golf Cup 2016

Trzecia edycja turnieju golfowego Kram Golf Cup zbliża się wielkimi krokami – odbędzie się ona już 2 lipca. Tegoroczna odsłona wydarzenia ma pomóc w zebraniu funduszy na leczenie dwójki chorych dzieci – Oliwii i Alana. Oprócz stałego elementu turnieju – charytatywnej licytacji, z której dochód zostanie w całości przekazany na wspomniany wcześniej cel, przygotowaliśmy dla uczestników szereg atrakcji. Wśród nich znajdą się m.in. m.in. Akademia Golfa, Hole In One, gry i animacje dla dzieci oraz loteria fantowa. Podczas tegorocznego turnieju odbędzie się również oficjalna prezentacja piłkarek ręcznych Kram Start Elbląg – Kram SA została bowiem niedawno sponsorem tytularnym drużyny. Uczestnicy będą mieli także okazję odbyć z drużyną wspólny trening.

Rejestracja zawodników turnieju odbywa się mailowo za pośrednictwem adresu golf@kram-sa.pl

PROGRAM DLA GOŚCI KRAM S.A.:

 • 11:30 – PRZYWITANIE I REJESTRACJA GOŚCI NIEGRAJĄCYCH W TURNIEJU
 • 12:00 – 15:30 – AKADEMIA GOLFA (NAUKA GRY DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH Z PROFESJONALNYMI TRENERAMI GOLFA, MINI TURNIEJ GOLFA DLA AMATORÓW CLOSE TO THE PIN, LONGEST DRIVE)
 • 12:00 – 15:00 – ZABAWY I ANIMACJE DLA DZIECI (KOORDYNACJA ZABAW NA DMUCHANYCH PLACACH ZABAW, TRAMPOLINACH, MALOWANIE BUZIEK, PEŁNA OPIEKA NAD DZIEĆMI)
 • 12:00 – 13:00 – WSPÓLNY TRENING Z DRUŻYNĄ PIŁKAREK RĘCZNYCH KRAM START ELBLĄG.
 • 13:00 – 14:00 – LUNCH (HOTEL ELBLĄG ZAPRASZA NA LUNCH)
 • 12:00 – 16:00 – DARMOWE BADANIE WZROKU – FIRMA SHAMIR ZAPRASZA NA KONSULTACJE MEDYCZNE
 • 12:00 -16:00 – LOTERIA FANTOWA NA RZECZ OLIWKI I ALANA – KAŻDY LOS WYGRYWA
 • 15:00 – OBIAD – CATERING ZAPEWNIA HOTEL ELBLĄG
 • 15:00 – 15:30 – PREZENTACJA DRUŻYNY KRAM START ELBLĄG
 • 15:30 – 16:00 – CEREMONIA ROZDANIA NAGRÓD W TURNIEJU
 • 16.00 – LICYTACJA CHARYTATYWNA
 • 16:30 – 17:00 – KONKURS HOLE-IN-ONE – CLOSEST TO THE PIN DOŁEK NR 10
 • 16:00 – 20:00 – GARDEN PARTY

DODATKOWE ATRAKCJE: WYCIECZKI MELEXAMI PO POLU GOLFOWYM, POKAZY RĘKODZIELNICTWA, DEGUSTACJE.

Alan Kruk / 9 lat / Pasłęk
Alan znajduje się pod opieką Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Bydgoszczy od kwietnia 2011 r. z powodu neurofibromatozy typu 2 oraz glejaka nerwu wzrokowego. Jest to kliniczne określenie nowotworów złośliwych przedniego odcinka drogi wzrokowej. W czerwcu 2011 r został zakwalifikowany do intensywnej chemioterapii, którą zakończył z listopadzie 2012 r. W czerwcu 2013 r. podejrzewano progresję guza i wykonano biopsję.
W trakcie leczenia nowotworu rozpoznano również u Alana chorobę uwarunkowaną genetycznie-Recklinghausena, której objawem są przebarwienia skórne wyglądem przypominające plamy kawowe i obustronnie występujące nerwiaki. U chłopca stwierdzono także obustronny niedosłuch, skoliozę i zez zbieżny oka prawego. Do kliniki w Bydgoszczy Alan jeździ co 5 miesięcy na kontrolny rezonans magnetyczny.

Oliwia Stańczak / 10 lat / Pasłęk
Jesienią 2015r wykryto u mnie nowotwór kości biodrowej. Leczę się w klinice Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka, w Warszawie. W związku z chorobą czeka mnie długie i intensywne leczenie, przeszłam 6 cykli chemioterapii przedoperacyjnej , a w kwietniu 2016r zabieg usunięcia guza i wstawienie endoprotezy biodra. Obecnie dalej kontynuuję chemioterapię pooperacyjną ,a następnie planowana jest radioterapia. Czeka mnie bardzo długa rehabilitacja ,która pozwoli mi na powrót do zdrowia. Jest to związane z dużymi kosztami finansowymi. Za każdą pomoc i dar serca serdecznie dziękuję. Oliwia z rodzicami.

Posted in: